Kontakta oss

Har du frågor om någon produkt? Funderar du på hur vi kan tillgodose dina behov? Hör av dig via formuläret nedan, eller kontakta någon av våra medarbetare direkt, så hjälper vi dig!

Magnus Nilsson

Managing Director
+46 486 40 56 74
magnus@pst.se

Birgitta Gottfridsson

Economy/Administration
+46 486 456 52
birgitta@pst.se

Håkan Gottfridsson

Senior Sales Engineer
+46 486 456 55
hakan@pst.se

Kim Gustafsson

Sales Engineer
+46 486 40 56 70
kim@pst.se

Christoffer Milesson

Sales Engineer
+46 486 40 56 72
christoffer@pst.se

Mikael Loman

Sales Engineer
+46 706 73 09 48
mikael@pst.se

Jeanette Willander

Sales support/logistics
+46 486 456 59
jeanette@pst.se

Daniel Gustavsson

Design Engineer
+46 486 456 53
daniel@pst.se

Jesper Finnborn

Design Engineer
+46 486 40 56 71
jesper@pst.se

Ola Milesson

Design Engineer
+46 48 64 56 54
ola@pst.se

Ola Arvidsson

Purchase & Production
+46 486 456 56
ola.a@pst.se

Niklas Larsson

Logistics
+46 486 40 56 73
logistik@pst.se

Skicka meddelande

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Våra produkter